Miért jó az Angyalkert Óvodába járni? Mert: ”Az Angyalkert Óvodában kilóghatok a kockából , így Én is jól érzem Magam, mert szeretnek, elfogadnak olyannak, amilyen vagyok.”
2026. június 22., hétfő
Utolsó napok a Nyuszi csoportban
Az utolsó napokat is kirándulással, játszóterezéssel, sok játékkal és vidámsággal töltötték együtt a Nyuszi csoportosok.