Miért jó az Angyalkert Óvodába járni? Mert: ”Az Angyalkert Óvodában kilóghatok a kockából , így Én is jól érzem Magam, mert szeretnek, elfogadnak olyannak, amilyen vagyok.”

2026. június 22., hétfő

Utolsó napok a Nyuszi csoportban

 Az utolsó napokat is kirándulással, játszóterezéssel, sok játékkal és vidámsággal töltötték együtt a Nyuszi csoportosok.