Miért jó az Angyalkert Óvodába járni? Mert: ”Az Angyalkert Óvodában kilóghatok a kockából , így Én is jól érzem Magam, mert szeretnek, elfogadnak olyannak, amilyen vagyok.”

2026. június 20., szombat

Csiga csoport pikninkje

Az összevonás előtti utolsó napon a Csiga csoportos gyermekek meglátogatták a kedvenc játszóterüket, ahol a hatalmas hársfa alatt fagyiztak egyet.