Miért jó az Angyalkert Óvodába járni? Mert: ”Az Angyalkert Óvodában kilóghatok a kockából , így Én is jól érzem Magam, mert szeretnek, elfogadnak olyannak, amilyen vagyok.”

2026. június 20., szombat

Ebéd a teraszon

A Katica, a Maci és a Tulipán csoport az év lezárásaként egy közös ebéden vett részt, amelyet a teraszon, a szabadban, kellemes és friss levegőn fogyasztottak el.